Náhradní plnění

Náhradní plnění

NÁŠ SOCIÁLNÍ PODNIK POSKYTUJE NÁHRADNÍ PLNĚNÍ

Náhradní plnění lze splnit odběrem zboží či služeb a výrobků od firem, které zaměstnávají více než 50% zaměstnanců se zdravotním postižením. Tímto nákupem služeb a výrobků od firem, které zaměstnávají pracovníky OZP, podpoříte nejen jejich práci, ale navíc i dosáhnete daňové úspory ve formě náhradního plnění.

Máte zájem o spolupráci ? Kontaktujte nás !   mobil: +420 602 765 486 e-mail: averitas@seznam.cz

Co je to náhradní plnění?

Náhradní plnění je povinnost zaměstnavatele zaměstnávajícího více než 25 zaměstnanců, kdy na každých 25 zaměstnanců musí v souladu se zákonem o zaměstnanosti, zaměstnávat jednoho zaměstnance se zdravotním omezením. Nesplňuje-li zaměstnavatel tuto povinnost, může situaci řešit zaplacením povinného odvodu - tzv. invalidní daně, nebo nákupem zboží či služeb u firem zaměstnávajících více jak 50 % osob se zdravotním omezením na chráněných pracovních místech.

Co můžeme zařadit mezi náhradní plnění?
Aktuální znění legislativy nijak nezasahuje do jakýchkoliv komodit. Společnost musí splňovat potřebné kvóty počtu zaměstnanců tak, aby mohla poskytovat náhradní plnění jako takové a také limity určující objemovou kvantitu nabízeného náhradního plnění. To vše je realitou dneška.

Co vám nabízíme?

V rámci našeho sociálního podniku a naší chráněné dílny nabízíme konkrétní výrobky a služby. Pokud si nejste jisti co vybrat, jsme schopni podle potřeb a přání klientů připravit řešení "ušité na míru".

Nenechávejte řešení problému jménem "Náhradní plnění 2022" na poslední chvíli a šetřete s námi až 80 % prostředků ve srovnání s invalidní daní! Pro přesné a konkrétní informace volejte, případně pište.